TRENIRUOTĖS

Mūsų durys atviros skirtingo amžiaus vaikams, norintiems prisijungti prie karate bendruomenės, sužinoti daugiau apie tradicinio karate filosofiją, užsiimti įdomia fizine veikla, išmokti apsiginti, taisyklingai judėti, kvėpuoti, sutvirtinti valią ir siekti įvairiaspalvių meistriškumo diržų.

Karate treniruotės eiga priklauso nuo vaikų pasiruošimo lygio ir nuo to, kokį tikslą norima pasiekti treniruotės metu. Įprastai treniruotės yra pradedamos nuo apšilimo ir tempimo pratimų, po kurių seka darbas su technine baze – blokais ir smūgiais. Po to pereinama prie KATA atlikimo ir kovos elementų atidirbimo porose – mokomasi pajusti varžovą, kaip jis elgiasi, juda, mąsto, išmokstama strategiškai analizuoti jo judėjimą ir tolimesnes taktikas.

Skiriame didelį dėmesį mokinių disciplinai, mokome pagarbos kitiems, siekiame atverti kiekvienam kelią į tradicinio karate kovos meno pasaulį, kuriame jis išmoks pats daryti teisingus sprendimus bei prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.
Sportuojančių laukia metai, kupini varžybų, praktinių seminarų, pasiruošimo egzaminų laikymui, įvairių laisvalaikio renginių, pasirodymų, daug naujų draugų ir teigiamų emocijų.


Lauksime prisijungiant prie mūsų treniruočių grupių!

 

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE!


    Sutinku, kad mano asmeniniai duomenys bus naudojami remiantis šios svetainės privatumo politika. Skaityti daugiau.
    interitaTreniruotės