ATSILIEPIMAI

Mes, Arturo tėvai, labai džiaugiamės, kad mūsų sūnaus kelyje pasitaikė nerealus žmogus Vadim Akimov. Arturas pradėjo treniruotis nuo 5 metų. Trenerio žodis jam buvo „šventas“ žodis, tiek buvo pagarbos savo treneriui. Metams bėgant augo sūnus ir treneris. Augo kaip žmonės ir asmenybės. Džiaugiuosi ir gerbiu mūsų trenerį, kad jis visą tą laiką yra kaip pavyzdys. Ir kaip žmogus, asmenybė ir kaip treneris. Dėkojame ir vertiname Jūsų indėlį į Arturo auklėjimą.

Didžiausio įvertinimo vertas sporto klubas. Treneris Vadimas nuostabus, atsidavęs darbui, mylintis vaikus ir negailintis jiems laiko. Be treniruočių vaikam organizuojamos ir laisvalaikio pramogos, tokios, kaip vasaros stovykla, plaukiojimas baidarėmis, pirtis ir kitokios smagybės. Mes labai džiaugiamės, kad pasirinkome būtent šį klubą.
10 balų visam Sanrei kolektyvui Jūs nuostabūs, didelis didelis AČIŪ!!!!!!!!

Giedre Griciene

Markas atsivežė milijoną įspūdžių iš stovyklos, kol važiavome į Vilnių vis pasakojo ir pasakojo ? Sakė, jog tai geriausia stovykla su geriausiais vadovais! Ir norėtų, kad stovykla tęstųsi visą mėnesį ?Ačiū jums ?

Marija Kliamko

Labai didelis dėkui už Jūsų nuoširdų darbą su vaikais. Mes į Sanrei būrelį  atėjome todėl, kad gydytojai Bernardui rekomendavo sportuoti dėl jo stuburo ir šonkaulių padėties. Nes rekomendavo baseiną atvargo Bernardas tam baseine 4 metus,vargom ir mes…
Į būrelį užsirašėm, nes pavargom ir mes, ir matėm, kad mūsų vaikas labai jau kankinasi. Nuoširdžiai prisipažįstame galvojome kad neužsibūsime būrelyje ilgai, na 2 -3 mėn maksimum.
O bet, tačiau, mūsų vaikas Jūsų vadovaujamame karate būrelyje jaučiasi  fantastiškai. Ir mus stebina vis labiau, pasirodo, be noro jis turi ir kantrybės ir savitvardos ir valios…
Didelis didelis dėkui Jums ir jūsų visai komandai už kantrybę, entuziazmą ir meilę.
Stovykla Bernardui laaaaabai patiko (tai buvo jo pirmoji stovykla). Ačiū
Ačiū jums už nuostabiai organizuotą dienos stovyklą! Vaikas buvo be galo patenkintas praleistu laiku. Per kelias dienas jūs tiek daug nuveikėte, tiek objektų aplankėte: ir oro uoste, ir gaisrinėje, ir muitinėje, ir pas geležinkeliečius, šaunuoliai!!!

Viktorija Kasperavičienė

Ketvirtus metus , nuo darželio, lankome klubą „Sanrei“. Vaikas pats išsirinko karate būrelį. Esame patenkinti trenerių komanda (Vadimas, Deividas, Dominika). Su vaikais jie randa bendrą kalbą, moka juos sudominti, lavinti, padeda tobulėti. Sporte vaikai pasiekia rezultatų, auga sveikesni, treneriai yra geras pavyzdys ir autoritetas mūsų vaikams, o kartu leidžiamas laisvalaikis sustiprina pasitikėjimą ir draugystę.
„Sanrei“- kai galimybės pasiveja norus. Smagu žiūrėti, kai vaikai išmoksta kontroliuoti savo mintis ir kūną. Tai susikaupimas, tolerancija, įsiklausymas ir drausmė.
Treneris Deividas yra labai geranoriškas ir draugiškas. Jis yra savo srities profesionalas: ne tik aukšto lygio sportininkas, bet ir labai kantrus, reiklus, sąžiningas treneris. „Tiesiog kietas!“ – kaip pasakė vaikas ?

Olga Tarnopolskaja

Vieneri metai, tai laikas per kurį trenerė Dominika, savo atsidavimu, užsispyrimu, begaline meile vaikams bei uždegančiu entuziazmu iš mažytės mergytės Viktutės išugdė savimi pasitikinčią, meilę sportui puoselėjančią, siekiančią sportinių pasiekimų Viktoriją. Per šiuos kupinus įspūdžių ir sunkaus darbo metus apsigynėm du diržus ir dalyvavome trijuose varžybose, kuriuose pasipuošėme medaliais. Vienintelę išvadą kurią galiu padaryti yra ta, kad geriausiame karate klube „Sanrei”, dirba šauniausi treneriai, o ypač trenere Dominika, kuri ugdo šauniausius sportininkus.
Labai esu patenkinta trenerio Deivido Samulio darbu. Sūnui 6 metai ir jis su mielu noru lanko karate treniruotes. Deividas viska puikiai paaiškina, demonstruoja ir atlieka visus pratimus kartu su mokiniais. Gabus išlaikyti tinkamą geros valios pusiausvyrą, bei palaiko discipliną puikiu lygmeniu. Labai džiaugiuosi, kad lankome užsiėmimus pas Deividą

Oksana Jundo

Džiaugiamės galimybe sportuoti ir siekti rezultatų Sanrei klube kartu su treneriu Deividu.
Treneris vaikams yra puikus autoritetas, mokantis sudominti palaikyti ir motyvuoti. Tai padeda tobulėti ir siekti naujų rezultatų. Linkiu treneriui kūrybiškumo, išradingumo ir pasiaukojimo ugdant jaunąją kartą ?

Ramunė Rukšėnienė

Beje, vasaros stovyklos labai šaunios ir linksmos. Jose teko būti asmeniškai, kaip mamai. Tai yra, baiminantis dėl savo vaikų, sudaromos galimybės būti šalia vaikų.
Manyčiau, kad užsiėmimų dėka išugdytas mąstymas ir savigyna kartą padėjo mergaitei apsiginti. Kai kartą klasėje maištaujantis berniukas ieškojo būdo ir bandė sukelti muštynes, tik mūsų mergaitė apsigynė ir apgynė savo draugus, sutramdydama iniciatorių, bet neperžengdama gero elgesio taisyklių.
Labai geras sporto klubas. Treneris Vadimas teisingai griežtas, reiklus, doras, vaikus moko ir auklėja.
Kas dar be galo šaunu – Vadimo iniciatyvumas vaikų užklasiniam aktyvumui – kasmetinės stovyklos, šventiniai renginiai, ir bala žino dar kiek jis turi paruošęs vaikams užimtumų  Visada ne tik su nuotaika, bet ir su šou elementais. Žodžiu, labai 

Evaldas Venskutonis

Vaikai treniruotes lankyti pradėjo dar darželyje, kai jiems buvo 4 – 5 metai. Dabar vyresnė mergaitė jau yra beveik paauglė.
Treneriai su vaikais bendrauja kaip su sau lygiais, bet išlaikydami pagarbą sau, kaip suaugusiam.  Moka ir pažaisti, taip įsilinksminti, kad šypsenos nuo veidų nedingsta. Bet moka ir discipliną išlaikyti, kai reikia.
Tad akivaizdu, kad ten yra ypatinga atmosfera, kurioje vaikams komfortiška.
Treniruočių  vietų ir laiko įvairovė leidžia lanksčiai prisiderinti tiek vaikams, tiek mums, tėvams.
Man, kaip mamai tinka, jog tai yra pakankamai saugi veikla, be didelio fizinio kontakto.
Kiek matosi, patys treneriai nuolat intensyviai tobulina savo žinias ir kvalifikaciją.
SANREI jau turi ir savo tradicijas – sezonų uždarymo ir atidarymo renginiai, naujametinis pasveikinimas, vasaros stovyklos. Beveik visuose esame dalyvavę ir visi jie buvo skirtingi, maloniai nustebinantys. Su nekantrumu laukiame ką dar naujo paruoš.
Beje, vasaros stovyklos labai šaunios ir linksmos. Jose teko būti asmeniškai, kaip mamai. Tai yra, baiminantis dėl savo vaikų, sudaromos galimybės būti šalia vaikų.
Manyčiau, kad užsiėmimų dėka išugdytas mąstymas ir savigyna kartą padėjo mergaitei apsiginti. Kai kartą klasėje maištaujantis berniukas ieškojo būdo ir bandė sukelti muštynes, tik mūsų mergaitė apsigynė ir apgynė savo draugus, sutramdydama iniciatorių, bet neperžengdama gero elgesio taisyklių.
O jaunesnis mūsų berniukas yra išbandęs ne vieną užsiėmimą. Bet nei vienas daugiau taip nepritapo, kad iki šiol taip atsakingai lankytų. Tik karate treniruotes jis lanko jau kelerius metus.
Gauti įvertinimai ir pasiekimai kiekvienam suteikia taip svarbaus pasitikėjimo savimi ir noro toliau bei daugiau tobulėti. Mūsų 7-metis berniukas, man taip pasakė, kai treneris juokaudamas pasiūlė pasimatuoti savo juodą diržą: „Aš geriau pats savo pasieksiu ir gausiu. Ir kada aš gausiu juodą diržą!?“.
Mano vaikai (Adelė, 10 metų ir Aleksas, 7 metai) pradėjo lankyti karate treniruotes pas trenerį Deividą Samulį prieš 3 metus. Lankome iki šiol, jau tryse, aš taip pat įsitraukiau.
Kas mane įtikino karate treniruotėms – nes ugdo savigarbą, discipliną, atkaklumą ir kantrybę, bet kartu leidžia vaikui realizuoti jo fiziologinį poreikį išsidūkti. Mokymasis paisyti taisyklių nuo ankstyvojo amžiaus teigiamai įtakoja vaikus. Treniruotės degina blogą energiją, gerina vaikų susikaupimą, pastebiu kaip mano vaikai auga dvasiškai, mokosi „dirbti“ grupėje.
Labai svarbus yra trenerio vaidmuo. Deividui pavyko tapti autoritetu mano vaikų gyvenime. Treniruočių metu Deividas pats daug dirba, rodo ištvermės naudą, pabrėžia bendrojo fizinio pasirengimo svarbą, yra tiesiog pavyzdys. Moko ramybės, yra kantrus net ir labai nepaklusniems vaikams. Išmokė vaikus elgesio taisyklių treniruočių metu, ir svarbu, kad vaikai drausmei nesipriešina. Smagu, kad Deividas moko vaikus ne tik karate menui būdingų fizinių pratimų/judėsių, bet ir pasakoja apie karate, aiškina terminologiją. Kai vaikams pabosta ir nebegali susikaupti ties pasikartojančiais judėsiais, treneris pakeičia treniruotės formatą žinomais žaidimais su kamuoliu. Labai atsakingai ruošia vaikus varžyboms, palaiko juos kai jiems pristinga drąsos.
Šiais metais dalyvavome karate vasaros stovykloje. Parsivežėme eilę teigiamų prisiminimų. Vaikai buvo užsiėmę nuo 8 val. ryto iki vėlyvo vakaro. Po savaitės reguliarių treniruočių, įvairiausių grupinių žaidimų, įdomių renginių, grįžome pavargę, bet laimingi ir tvirtai nusiteikę toliau sportuoti su Deividu ?

Ivona Vladimirovienė

interitaAtsiliepimai