KLUBAS „SANREI“

2010 m. duris atvėrė Tradicinio karate do klubas „Sanrei“, Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijos (LTKA) narys. Verčiant iš japonų kalbos, „Sanrei“ reiškia „Kalno Dvasia“, kas ir simbolizuoja klubo siekį išugdyti auklėtiniuose dvasios tvirtumą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Klubo įkūrėjas ir dabartinis vadovas Vadim Akimov yra 3 DAN juodojo diržo meistras, daugkartinis Lietuvos čempionas ir Europos čempionatų prizininkas.
„Sanrei“ klubas išugdė ne vieną Lietuvos čempioną bei tarptautinių varžybų prizininką. Dalis jų šiandien yra profesionalūs sportininkai ir dirba klubo instruktoriais, padedančiais jauniesiems sportininkams tobulėti ir eiti karate keliu. Visi klubo treneriai kasmet gilina savo žinias žinomų meistrų seminaruose, tarptautinėse stovyklose ir tarptautinio masto varžybose.
Mūsų tikslas – išmokyti vaikus pasitikėti savimi bei įskiepyti meilę tradicinio karate kovos menui.
Šiandien „Sanrei“ vienija virš 400 narių nuo 4 iki 36 metų ir treniruotės vyksta daugiau, nei 10 skirtingų vietų Vilniuje, įskaitant ikimokyklinio ugdymo įstaigas.
„Sanrei“ karate klube rasite ne tik karate užsiėmimus, bet ir puikią atmosferą, profesionalius trenerius, seminarus su aukščiausio lygio meistrais, vasaros stovyklas, daug įvairių renginių vaikams ir jų tėveliams.

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE!


    Sutinku, kad mano asmeniniai duomenys bus naudojami remiantis šios svetainės privatumo politika. Skaityti daugiau.
    interitaKlubas