KARATE GIMTADIENIS“

Vaikučiai supažindinami su tradicinio karate kultūra, jo esme ir subtilybėmis. Dalyviai išmoksta bazinių karate judesių, kurie pateikiami linksma bei įdomia forma. Programą sudaro judrūs žaidimai karate tematika, kiekvienas pateiktas pratimas ne tik leidžia prisiliesti prie karate meno, bet ir ženkliai pagerina nuotaiką visiems dalyvaujantiems (bei juos stebintiems tėvams). Programos pabaigoje visi dalyvavę vaikai gaus jaunųjų karatistų diplomus atminimui.
Po treniruotės Jūs turėsite laiko savo Jūsų šventei, užkandžiavimui ir žvakučių užputimui (į kainą įskaičiuota ir mūsų erdvių nuoma). Turime dvi atskiras patalpas, vienoje erdvėje vyks treniruotė, o kitoje galėsite suorganizuoti atsineštus užkandžius, tortą ir pasidaryti karštų gėrimų.
Pageidaujant turėti dar mažiau rūpesčių ir leisti sau pailsėti, surasime Jums foto/video paslaugų tiekėjus, taip pat organizuosime užkandžių stalą, užsakysime skaniausią tortą.

KODĖL TAI ĮDOMU?“

Karate gimtadienis — ir naudinga, ir smagu. Naudinga, nes ši unikali programa padės pažiūrėti į karate kitomis akimis. Tai nėra paprastos kiemo muštynės dėl patinkančio žaisliuko, o rimta kovos menų šaka. O smagu, nes žaidimo forma sukurti pratimai ir užduotys garantuoja geros nuotaikos užtaisą. Be abejo, suteiksime galimybę pakovoti tarpusavyje, tačiau užtikriname vaikų saugumą, nes trenerio prižiūrimi ir apsivilkę specialią apsaugos aprangą visi liks sveiki ir patenkinamai šypsningi.

MINIMALI PROGRAMA

Salės nuoma 3 valandoms

Vienos valandos treniruotė su profesionaliu treneriu

*ši programa rekomenduojama mažiesiems gimtadienio šventėjams (iki 7 metų amžiaus)

140 €

MAKSIMALI PROGRAMA

Salės nuoma 4 valandoms

Dviejų valandų treniruotė su profesionaliu treneriu

*ši programa rekomenduojama kiek paūgėjusiems šventėjams (mokyklinio amžiaus vaikams/paaugliams)

170 €
TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE!


Sutinku, kad mano asmeniniai duomenys bus naudojami remiantis šios svetainės privatumo politika. Skaityti daugiau.
interitaGimtadienis