ATSILIEPIMAI

Labai didelis dėkui už Jūsų nuoširdų darbą su vaikais. Mes į Sanrei būrelį  atėjome todėl, kad gydytojai Bernardui rekomendavo sportuoti dėl jo stuburo ir šonkaulių padėties. Nes rekomendavo baseiną atvargo Bernardas tam baseine 4 metus,vargom ir mes…
Į būrelį užsirašėm, nes pavargom ir mes, ir matėm, kad mūsų vaikas labai jau kankinasi. Nuoširdžiai prisipažįstame galvojome kad neužsibūsime būrelyje ilgai, na 2 -3 mėn maksimum.
O bet, tačiau, mūsų vaikas Jūsų vadovaujamame karate būrelyje jaučiasi  fantastiškai. Ir mus stebina vis labiau, pasirodo, be noro jis turi ir kantrybės ir savitvardos ir valios…
Didelis didelis dėkui Jums ir jūsų visai komandai už kantrybę, entuziazmą ir meilę.
Stovykla Bernardui laaaaabai patiko (tai buvo jo pirmoji stovykla). Ačiū

Mes, Arturo tėvai, labai džiaugiamės, kad mūsų sūnaus kelyje pasitaikė nerealus žmogus Vadim Akimov. Arturas pradėjo treniruotis nuo 5 metų. Trenerio žodis jam buvo „šventas“ žodis, tiek buvo pagarbos savo treneriui. Metams bėgant augo sūnus ir treneris. Augo kaip žmonės ir asmenybės. Džiaugiuosi ir gerbiu mūsų trenerį, kad jis visą tą laiką yra kaip pavyzdys. Ir kaip žmogus, asmenybė ir kaip treneris. Dėkojame ir vertiname Jūsų indėlį į Arturo auklėjimą.

Didžiausio įvertinimo vertas sporto klubas. Treneris Vadimas nuostabus, atsidavęs darbui, mylintis vaikus ir negailintis jiems laiko. Be treniruočių vaikam organizuojamos ir laisvalaikio pramogos, tokios, kaip vasaros stovykla, plaukiojimas baidarėmis, pirtis ir kitokios smagybės. Mes labai džiaugiamės, kad pasirinkome būtent šį klubą.
Ketvirtus metus , nuo darželio, lankome klubą „Sanrei“. Vaikas pats išsirinko karate būrelį. Esame patenkinti trenerių komanda (Vadimas, Deividas, Dominika). Su vaikais jie randa bendrą kalbą, moka juos sudominti, lavinti, padeda tobulėti. Sporte vaikai pasiekia rezultatų, auga sveikesni, treneriai yra geras pavyzdys ir autoritetas mūsų vaikams, o kartu leidžiamas laisvalaikis sustiprina pasitikėjimą ir draugystę.
„Sanrei“- kai galimybės pasiveja norus. Smagu žiūrėti, kai vaikai išmoksta kontroliuoti savo mintis ir kūną. Tai susikaupimas, tolerancija, įsiklausymas ir drausmė.
Vieneri metai, tai laikas per kurį trenerė Dominika, savo atsidavimu, užsispyrimu, begaline meile vaikams bei uždegančiu entuziazmu iš mažytės mergytės Viktutės išugdė savimi pasitikinčią, meilę sportui puoselėjančią, siekiančią sportinių pasiekimų Viktoriją. Per šiuos kupinus įspūdžių ir sunkaus darbo metus apsigynėm du diržus ir dalyvavome trijuose varžybose, kuriuose pasipuošėme medaliais. Vienintelę išvadą kurią galiu padaryti yra ta, kad geriausiame karate klube „Sanrei”, dirba šauniausi treneriai, o ypač trenere Dominika, kuri ugdo šauniausius sportininkus.
Beje, vasaros stovyklos labai šaunios ir linksmos. Jose teko būti asmeniškai, kaip mamai. Tai yra, baiminantis dėl savo vaikų, sudaromos galimybės būti šalia vaikų.
Manyčiau, kad užsiėmimų dėka išugdytas mąstymas ir savigyna kartą padėjo mergaitei apsiginti. Kai kartą klasėje maištaujantis berniukas ieškojo būdo ir bandė sukelti muštynes, tik mūsų mergaitė apsigynė ir apgynė savo draugus, sutramdydama iniciatorių, bet neperžengdama gero elgesio taisyklių.
Vaikai treniruotes lankyti pradėjo dar darželyje, kai jiems buvo 4 – 5 metai. Dabar vyresnė mergaitė jau yra beveik paauglė.
Treneriai su vaikais bendrauja kaip su sau lygiais, bet išlaikydami pagarbą sau, kaip suaugusiam.  Moka ir pažaisti, taip įsilinksminti, kad šypsenos nuo veidų nedingsta. Bet moka ir discipliną išlaikyti, kai reikia.
Tad akivaizdu, kad ten yra ypatinga atmosfera, kurioje vaikams komfortiška.
Treniruočių  vietų ir laiko įvairovė leidžia lanksčiai prisiderinti tiek vaikams, tiek mums, tėvams.
Man, kaip mamai tinka, jog tai yra pakankamai saugi veikla, be didelio fizinio kontakto.
Kiek matosi, patys treneriai nuolat intensyviai tobulina savo žinias ir kvalifikaciją.
SANREI jau turi ir savo tradicijas – sezonų uždarymo ir atidarymo renginiai, naujametinis pasveikinimas, vasaros stovyklos. Beveik visuose esame dalyvavę ir visi jie buvo skirtingi, maloniai nustebinantys. Su nekantrumu laukiame ką dar naujo paruoš.
Beje, vasaros stovyklos labai šaunios ir linksmos. Jose teko būti asmeniškai, kaip mamai. Tai yra, baiminantis dėl savo vaikų, sudaromos galimybės būti šalia vaikų.
Manyčiau, kad užsiėmimų dėka išugdytas mąstymas ir savigyna kartą padėjo mergaitei apsiginti. Kai kartą klasėje maištaujantis berniukas ieškojo būdo ir bandė sukelti muštynes, tik mūsų mergaitė apsigynė ir apgynė savo draugus, sutramdydama iniciatorių, bet neperžengdama gero elgesio taisyklių.
O jaunesnis mūsų berniukas yra išbandęs ne vieną užsiėmimą. Bet nei vienas daugiau taip nepritapo, kad iki šiol taip atsakingai lankytų. Tik karate treniruotes jis lanko jau kelerius metus.
Gauti įvertinimai ir pasiekimai kiekvienam suteikia taip svarbaus pasitikėjimo savimi ir noro toliau bei daugiau tobulėti. Mūsų 7-metis berniukas, man taip pasakė, kai treneris juokaudamas pasiūlė pasimatuoti savo juodą diržą: „Aš geriau pats savo pasieksiu ir gausiu. Ir kada aš gausiu juodą diržą!?“.
Pas trenerę Dominyką užsiėmimus lankome 4 metus, nes ji rūpestinga, moka motyvuoti ir užsiėmimai patinka vaikui. Treniruotės padeda vaikui palaikyti sveika ir tvirtą kūną. Be to, abiejų pastangomis pasiekiami geri sportiniai rezultatai įvairiose varžybose.
interitaAtsiliepimai